Automatyczne Systemy Transportowe

Aktualności – wydarzenia z życia naszej firmy

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi wydarzeniami z życia naszej firmy. Istniejemy na rynku już od 1943 roku – od tego czasu CASSIOLI stało się międzynarodowym przedsiębiorstwem o uznanej renomie. W naszej codziennej pracy stawiamy na rozwój nowych pomysłów i funkcjonalne rozwiązania. Takie nasze pomysły jak systemy automatycznego magazynowania i transportu wewnętrznego, realizacje linii montażowych oraz wyspy zrobotyzowane cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów, którymi są firmy z różnych branż.

WarehouseLab 15.0

20-21 czerwca firma Cassioli Polska bierze udział w warsztatach managerskich WarehouseLab 15.0 znajdujących się na terenie Hotelu Ambasador w Łodzi.
Jest to spotkanie biznesowe decyzyjnych oraz odpowiedzialnych osób za logistykę magazynową z projektantami, wdrożeniowcami i dostawcami systemów IT i rozwiązań automatycznych dedykowanych temu obszarowi. W jednym miejscu spotkają się najważniejsi na polskim rynku wdrożeniowcy systemów WMS i ERP, dostawcy rozwiązań automatycznych oraz uczestnicy pracujący nad optymalnymi funkcjonalnościami na linii Magazyn – Zarządca – System IT i automatyzacją procesów.
Analizowana będzie funkcjonalność systemów do zarządzania magazynem – najważniejsze rozwiązania technologiczne dla branży.
Podczas wystąpienia 21 czerwca Cassioli Polska prezentować będzie tematykę dotyczącą Automatycznego magazynu z systemem satelitarnym iSAT.

Logipack 2016

p_20160928_094657

Już po raz czwarty firma Cassioli z oddziałem w Polsce wzięła udział w Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK – jednych z najważniejszych i największych targów w Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna, 30. edycja Targów odbyła się w dniach 26-29 września w Poznaniu. Wydarzeniu, cieszącemu się dużym zainteresowaniem szerokiego grona profesjonalistów z całego świata, po raz pierwszy towarzyszyły Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGIPAK, które branżowo są nam dużo bliższe,
dlatego też nie mogło nas na nich zabraknąć.

Targi są jedną z najlepszych okazji, by przedstawić nowości rynkowe i najnowsze technologie, poznać branżowe trendy, a także porównać oferty kilkuset producentów.

Firma Cassioli Polska zaprezentowała innowacyjny produkt najwyższej jakości – wózek satelitarny iSAT. Urządzenie to zostało zaprojektowane do magazynu wysokiego składowania, gdyż umożliwia osiągnięcie dużej głębokości oraz gęstości składowania. Takie rozwiązanie pozwala zoptymalizować gospodarkę magazynową
oraz zapewnić lepszy przepływ towarów w ramach procesów zakładowych.

Złoty Medal MTP

img_6319

Dwie ostatnie edycje Targów były dla nas wyjątkowe. W roku 2014 zostaliśmy wyłonieni spośród niemal 500 targowych ekspozycji, otrzymując nagrodę za „gwiazdorskie stoisko” w konkursie Acanthus Aureus.
Wyróżnione tym tytułem stoisko zwróciło uwagę jury dzięki najlepszemu i najbardziej kreatywnemu sposobowi realizacji strategii promocyjnej firmy. W tym roku zdobyliśmy Złoty Medal MTP. Jest  to jedna
z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, przyznawana  – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów,
w skład którego wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący różnorodne dziedziny życia gospodarczego, poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości naszego produktu, jakim jest iSAT, i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.