Specjalnością naszej firmy są zaawansowane systemy zarządzania logistyką w przemyśle oraz inne rozwiązania dotyczące transportu produkcyjnego i dystrybucyjnego. Nasza zintegrowana logistyka obejmuje m.in. automatyczne magazyny i układnice, systemy składowania palet, systemy SLS i wózki samojezdne. Zajmujemy się również realizacją linii montażowych, automatyzacją stanowisk roboczych oraz dostarczaniem naszym Klientom zaawansowanych rozwiązań IT.

Priorytetem naszej działalności jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości produktów i usług w konkurencyjnych cenach. Podchodzimy indywidulanie do potrzeb naszych Klientów, dostarczając im nowoczesne, dedykowane rozwiązania z zakresu systemów transportowych.

Działając na rynku już od ponad 40 lat, zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz zyskaliśmy dogłębną i kompleksową wiedzę o branży, w której działamy. Przez te lata udało nam się również wypracować najbardziej optymalną strukturę firmy oraz strategię rozwoju. Korzystając z nowoczesnych technik zarządzania, budujemy firmę na miarę wyzwań XXI wieku.

Zapraszamy do współpracy z firmą CASSIOLI Polska!