Automatyczne Systemy Transportowe

Złoty Medal MTP

img_6319

Dwie ostatnie edycje Targów były dla nas wyjątkowe. W roku 2014 zostaliśmy wyłonieni spośród niemal 500 targowych ekspozycji, otrzymując nagrodę za „gwiazdorskie stoisko” w konkursie Acanthus Aureus.
Wyróżnione tym tytułem stoisko zwróciło uwagę jury dzięki najlepszemu i najbardziej kreatywnemu sposobowi realizacji strategii promocyjnej firmy. W tym roku zdobyliśmy Złoty Medal MTP. Jest  to jedna
z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, przyznawana  – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów,
w skład którego wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący różnorodne dziedziny życia gospodarczego, poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości naszego produktu, jakim jest iSAT, i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.