Automatyczne Systemy Transportowe

Oferujemy zaawansowane systemy zarządzania logistyką przemysłową oraz zindywidualizowane rozwiązania dla transportu produkcyjnego i dystrybucyjnego.

Dostarczany produkty i usługi w ramach zintegrowanej logistyki: systemy automatycznych magazynów i układnic, systemy transportu wewnętrznego, wózki samojezdne SLS oraz inne.

Zapewniamy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny systemów automatycznego magazynowania i transportowania produktów, składowania palet i ładunków, realizacji linii montażowych oraz automatyzacji stanowisk roboczych.

Logipack 2016

p_20160928_094657

Już po raz czwarty firma Cassioli z oddziałem w Polsce wzięła udział w Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK – jednych z najważniejszych i największych targów w Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna, 30. edycja Targów odbyła się w dniach 26-29 września w Poznaniu. Wydarzeniu, cieszącemu się dużym zainteresowaniem szerokiego grona profesjonalistów z całego świata, po raz pierwszy towarzyszyły Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGIPAK, które branżowo są nam dużo bliższe,
dlatego też nie mogło nas na nich zabraknąć.

Targi są jedną z najlepszych okazji, by przedstawić nowości rynkowe i najnowsze technologie, poznać branżowe trendy, a także porównać oferty kilkuset producentów.

Firma Cassioli Polska zaprezentowała innowacyjny produkt najwyższej jakości – wózek satelitarny iSAT. Urządzenie to zostało zaprojektowane do magazynu wysokiego składowania, gdyż umożliwia osiągnięcie dużej głębokości oraz gęstości składowania. Takie rozwiązanie pozwala zoptymalizować gospodarkę magazynową
oraz zapewnić lepszy przepływ towarów w ramach procesów zakładowych.