pomoc dla magazynów

Obserwując zmiany zachodzące na rynku powierzchni magazynowych, dostrzec możemy coraz większą automatyzację procesów logistycznych i przemysłowych. Zastosowanie odpowiednich technologii pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na pracowników, usprawnić procesy logistyczne, a przede wszystkim podnieść efektywność wykonywanych zadań. Przykładem systemu, które realizuje te cele, może być LogIS. Poznajmy jego możliwości.

 

LogIS – pomoc dla magazynów i firm produkcyjnych

 

Niewątpliwą zaletą systemu LogIS jest jego elastyczność. Oprogramowanie to świetnie sprawdzi się w dużych centrach logistycznych, na liniach produkcyjnych, a nawet w mikroprzedsiębiorstwach. Zakres jego działania można dostosować do wymagań, które stawia dana firma, dzięki czemu jego zasobność będzie odpowiadała potrzebom zgłaszanym przez przedsiębiorców. Tego rodzaju rozwiązania IT w logistyce, pomagają usprawniać procesy w niej zachodzące. 

 

System ten najczęściej stosowany jest w magazynach – zarówno dużych i w pełni zautomatyzowanych, jak i mniejszych, gdzie układanie towaru odbywa się ręcznie. Swoje miejsce znajduje również na liniach produkcyjnych, gdzie wiele procesów podlega automatyzacji. Jego stosowanie pozwala lepiej zarządzać systemami logistycznymi, a także stale monitorować wyniki wydajności danego obiektu.

 

Jedno oprogramowanie, wiele możliwości

 

Każdy moduł systemu LogIS może funkcjonować samodzielnie, dając klientowi gotowe narzędzie poprawiające efektywność jego pracy. Bez trudu można je również łączyć, dzięki czemu otrzymujemy rozbudowane oprogramowanie do zarządzania magazynem oraz produkcją. Wielkość wybranego pakietu najlepiej dopasowywać na podstawie własnych wymagań – im są one większe, tym bardziej rozbudowaną opcję powinniśmy wybrać.